פרויקט פארק הייטק אשדוד


פרויקט הי-טק אשדוד פרויקט אשדוד -פארק הייטק: מרכז תעשיות עתירות ידע אשדוד במקום אטרקטיבי ואסטרטגי בדרום עיר אשדוד יוקם מרכז המדע בתחום מחקר ופיתוח. מרכז זה הוא התגשמות

פרויקט פארק הייטק אשדוד
משקיע יקר,
בשנים האחרונות, כמעט ולא קיימות בארץ הזדמנויות אמתיות עבור משקיעים בתחום הנדל"ן. חלק מהעסקאות אכן בעלות תשואה נאה, אך מדובר בהשקעה לא מעטה של כסף וזמן.
אך פעם בכמה שנים, בצרוף של נסיבות, מיקום והחלטות אסטרטגיות של הרשויות נוצר "חלון זמן" שבו מתאפשרת עסקה שיכולה בזמן לא רב ובסכום לא גדול להתגלות כמשתלמת במיוחד.
פרויקט "פארק הייטק אשדוד" הוא בדיוק הזדמנות כזו.
חברת E.L.G  השקעות נדל"ן הינה חברה המתמחה בין היתר באיתור עסקאות בעלות פוטנציאל השבחה גבוה ובזיהוי הזדמנויות נדל"ן אטרקטיביות ביותר. על מנת למקסם את אפשרויות ההשקעה אנו רוכשים נכסי נדל"ן ייחודיים להשקעה ומציעים אותם ללקוחותינו דרך מגוון ערוצים.
בתכתובת זו אנו שמחים להציג לפניך הזדמנות עסקית חד פעמית בפארק ההייטק החדש באשדוד, אשר אינה כרוכה בהשקעה גדולה ומגלמת בתוכה אפשרות של רווח נאה ובזמן קצר, באחד האזורים המתפתחים והמבוקשים ביותר בארץ.
אנו מבטיחים שקיפות מלאה, מצוינות, מקצוענות בלתי מתפשרת ומעל הכל תקשורת וקשב רציפים עבור כל צרכי המשקיע.

אשדוד עיר בצמיחה
במדינה קטנה כמו שלנו, כאשר כמעט ולא ניתן לאתר עסקאות נדל"ן משתלמות במרכז, הפכו אזורי הפריפריה לרלוונטיים ביותר עבור משקיעים פוטנציאליים.
העיר אשדוד היא ללא ספק אחת הערים עם האופציות הרחבות והטובות ביותר בתחום הנדל"ן, כלומר, אם עוד לא השקעת בה אתה עלול להצטער בעתיד.
אשדוד היא עיר במחוז הדרום והשישית בגודל אוכלוסייתה בישראל. נוסדה כמועצה מקומית ב-1956 והוכרזה כעיר ב-1968. העיר מונה כיום כ – 250,000 תושבים על שטח שיפוט של 47 אלף דונם.
אחד מהיתרונות הבולטים של העיר הינו "נמל אשדוד" אשר מהווה הנמל הגדול ביותר בישראל מבחינת כמות האוניות העוברות דרכו מה שמאיץ את קצב המסחר בעיר שכן חברות רבות העוסקות ביבוא ויצוא סחורות מעדיפות למקם את מרכז העסקים שלהן בצמידות לנמל.
בשנים האחרונות עוברת העיר מהפך וזאת באמצעות סלילת כבישים חדשים ורחבים, הקמת כיכרות, מרכזי קניות חדשים כדוגמת ה - BIG FASHION  אשר משרת את כל אזור הדרום, עיבוי הרובעים (21 במספר) והקמת מרכזים לתעשייה עתירת ידע, הייטק, ביוטכנולוגיה וננו טכנולוגיה וכן החלטה אסטרטגית של הרשות העירונית להפוך את העיר לאטרקטיבית עבור מסחר ותעשיה.

רקע על הפארק
פארק הייטק אשדוד ממוקם באזור הדרומי של העיר בין מתחם הקניות הגדול של הדרום BIG FASHION ובין בית החולים אסותא החדש, האקדמיה וצומת עד הלום.
בצמידות לפארק קיימת תחנת הרכבת עד הלום אשר תשרת את אנשי המרכז והדרום וכן יציאה מהירה לכביש 4  לכיוון דרום וצפון.
הפארק תוכנן על שטח של 133 דונם בו יבנו מבני מסחר, תעשיה עתירת ידע והייטק על כ- 25 מגרשים.
פארק זה יהווה מרכז ההייטק הגדול בדרום ובו אמורים להתרכז בין היתר חברות גדולות במשק הישראלי המשלבים הייטק, ביוטק, ננוטק, משרדים לתעשיות עתירות ידע, משרדים למקצועות חופשיים, משרדי חברות לצד חנויות מסחר ושרות  וכן להעניק 20,000 מקומות עבודה חדשים.
רוב המגרשים במתחם כבר נרכשו ע"י חברות ענק כגון חברת "אלבטק" בבעלותה של אלתא מערכות בע"מ, חברה בת של התעשייה האווירית וחברת טלירן אשר רכשה 21 דונם עליהם היא מתעתדת להקים בניין עתיר ידע בן 30,000 מ"ר ואשר בו יועסקו 1200 עובדים. שני מגרשים נוספים נרכשו ע"י היזם מרק פרידמן באמצעות חברת הפטנטים שבבעלותו "שא נור" מבעלי פטנט הדיסק אונקי אשר עליהם יבנו שני בנייני משרדים בהיקף של כ – 17,000 מ"ר.

יתרונות פארק הייטק אשדוד
בצמידות לרכבת תחנת עד הלום
קרוב לביג פאשן
בית חולים אסותא
אוניברסיטת אשדוד
הרובע המיוחד למגורים
מעונות סטודנטים
פרויקט ה REWAY של עירית אשדוד יאפשר שאטלים חשמליים שישרתו את תושבי הפארק, לראשונה בישראל.

קרבה לערים
22 דקות לראשון לציון
30 דקות למרכז ת”א (תחנת השלום)
10 דקות לאשקלון
15 דקות ליבנה
12 דקות לנמל התעופה בן גוריון
60 דקות לבאר שבע צפון


הצעת חברת ELG
 E.L.G השקעות נדל"ן  רכשה מגרש שני במתחם בגודל של 10 דונם אשר עליו יוקמו בנייני משרדים בהיקף של כ – 17,000 מ"ר.
המגרש ממוקם במיקום מקסימאלי שכן הוא הקרוב ביותר לתחנת הרכבת "עד הלום" וליציאה לכביש 4.
אנו מציעים ללקוחותינו רכישת חלקים מהמבנה המתוכנן בתנאי מכר 'שלב 2' ובמחירים חסרי תקדים שלא יחזרו עוד.
שים לב: 70% מפארק ההייטק מכור לחברות הייטק אשר יבנו את משכנם הקבוע בפארק.
הפארק מציע אפשרות גם לחברות קטנות אשר יספקו שירותים לחברות הייטק להצטרף ולהנות מיתרונות הפארק.

חדשות:
1. בתאריך 22/03/2018 נרכש מגרש שני , 10,000 מ"ר בפרויקט פארק ההייטק החדש באשדוד.
2. שיווק המגרש הראשון (004a ) בפרויקט פארק הייטק אשדוד הסתיים בהצלחה.
3. יעד ראשון של 6,000 מ"ר רבוע בתנאי טרום השקה, הסתיים בהצלחה, תודה לכל הרוכשים.
4. שלב 2 החל - פנו עוד אל נציגנו היום לבירור תנאי רכישה בסטטוס שלב 2.

כתבות אחרונות

הסכם ענק נחתם בין סין לאשדוד לפתוח ההייטק בדרום העיר: לחץ לכתבה

אשדוד מצדיעה ליחיאל אבו: טקס הנחת אבן היסוד פארק ההייטק אשדוד